O MAGDALENIE

Cześć!

Dziękuję, że odwiedziłeś mojego bloga i zechciałeś mnie poznać. Nazywam się Magda i podróżowanie to moja pasja, którą chciałabym się z Tobą podzielić. Uwielbiam odkrywać i doświadczać, a ten blog jest miejscem, w którym się tą pasją dzielę.

Jak zaczęłam podróżować?

Podróżowanie było czymś naturalnym w moim życiu. Odkąd pamiętam rodzice zabierali mnie i mojego brata na wycieczki nad morze oraz w góry, a także do różnych miast w Europie. To właśnie z nimi leciałam pierwszy raz samolotem i  to dzięki moim rodzicom pokochałam spędzanie czasu na lotniskach i w podróży. Do tej pory odwiedziłam 21 krajów na 4 kontynentach, co być może nie jest spektakularną liczbą, ale wierzę, że dopiero rozpoczynam swoją przygodę z podróżowaniem i stanie się ona moją nieodłączną częścią życia.

Podczas studiów zdecydowałam się wziąć udział w programie, który umożliwił mi spędzić 3,5 miesiąca w Stanach Zjednoczonych, co było moim największym marzeniem.  Pracowałam w USA, a potem miesiąc podróżowałam i właśnie ten miesięczny road trip’u tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że podróżowanie daje mi wiele radości i energii, a także, że chcę dalej kontynuować przygodę z podróżowaniem.

Od tamtej pory zdecydowałam się podróżować na własną rękę i odwiedziłam potem takie kraje jak Sri Lanka, Wietnam, Holandia, Ukraina, Izrael, Jordania oraz Hiszpania (Teneryfa). I nie mogę doczekać się kolejnych wyjazdów!

Co znajdziesz na blogu?

Blog to przede wszystkim miejsce, w którym dzielę się moimi doświadczeniami i odczuciami z odbytych podróży. Mam przekonanie, że ten blog to miejsce, które zainspiruje innych do tego, by nie obawiali się wyjazdów i łączyli je z innymi aktywnościami.

Moje wpisy mają za zadanie rozwiać Twoje wątpliwości dotyczące podróżowania, a także konkretnych destynacji. Przedstawiam gotowe plany podróży, które możesz wykorzystać podczas swojego urlopu, a także odpowiadam na najbardziej nurtujące pytania dotyczące podróżowania.

Blog to także miejsce, w którym dzielę się doświadczeniami z różnego rodzaju atrakcji, w jakich miałam okazję wziąć udział. Chcę w ten sposób zachęcić do niekonwencjonalnego spędzania czasu samemu oraz z bliskimi.

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba, a jeśli masz ochotę to napisz – chętnie odpowiem na Twoją wiadomość.

Pozdrawiam,

Magdalena

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin