O MAGDALENIE

Magdalena: maniaczka podróży 

Napisałam o sobie, jako o maniaczce wszelakich podróży, bo podróżowanie daje mi mnóstwo energii i radości!

Witaj na moim blogu!

Podróżowałam odkąd pamiętam. Wszystko zaczęło się od wyjazdów z moimi rodzicami do Czech i na Słowację. Pierwszy raz leciałam samolotem w wieku 15 lat do Grecji (Kreta). Próbowałam przekonać moich rodziców do wyjazdu zagranicznego do Grecji i udało się. Potem było już tylko lepiej: Chorwacja, Hiszpania, Francja, Niemcy, Austria i wiele innych!
Pierwszy samodzielny wyjazd odbył się w 2015 roku, kiedy pojechałam do Rumunii do kogoś, kogo praktycznie nie znałam. I to było dla mnie zdecydowanie za mało! Niedługo potem, pojechałam z moim chłopakiem i jego kolegą do Izraela. Spaliśmy w namiotach i podróżowaliśmy autostopem i dopiero wtedy poczułam prawdziwą atmosferę podróżowania! Spakowałam się na 3 miesiące, by przeżyć niesamowitą przygodę w Stanach Zjednoczonych. Okazało się, że to póki co była moja największa przygoda życia!

Podróżowałam po USA przez miesiąc i  podczas tego wyjazdu uświadomiłam sobie, że to właśnie podróżowanie daje mi mnóstwo radości i energii!!! Od tamtej pory wykorzystuję cały swój urlop na wyjazdy i marzę, by kiedyś podróżować na cały etat!

Cieszę się, że tu jesteś! Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej, a jeśli masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu!

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin